XI Pielgrzymka ku czci św. Ambrożego

Rejonowe Koło Pszczelarzy w Leżajsku, Starosta Leżajski oraz Zarząd Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Rzeszowie zapraszają w niedzielę 10 grudnia 2017 r. na XI Pielgrzymkę ku czci św. Ambrożego do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia Ojców Bernardynów w Leżajsku. Rozpoczęcie uroczystości o godz. 11 – Mszą Świętą dziękczynną w intencji pszczelarzy celebrowaną przez J.E.Ks.Bp.dr. Edwarda Białogłowskiego.
Po Mszy Świętej o godz. 13 w auli Franciszkańskiego Ośrodka Kultury odbędzie się spotkanie pszczelarzy podczas którego wręczone zostaną odznaczenia związkowe. W części szkoleniowej wykład wygłosi Pan Jacek Nowak z Kamiannej. W trakcie szkolenia odbędzie się przedświąteczny kiermasz miodów, wyrobów woskowych i innych produktów pszczelich.

Zapraszamy wszystkich podkarpackich pszczelarzy wraz z pocztami sztandarowymi.