Szkolenie: Apifitoterapia – korzyści z połączenia miodu i ziół

Szkolenie: Apifitoterapia

Zakład Chemii i Toksykologii Żywności Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprasza pszczelarzy, producentów ziół oraz przetwórców z terenu województwa podkarpackiego na bezpłatne  szkolenie w ramach realizowanego projektu „Miody wzbogacane dodatkiem ziół jako nowy produkt dla przetwórstwa miodu na Podkarpaciu”.

W związku z obostrzeniami sanitarnymi szkolenie odbędzie się zdalnie (on-line) w dn. 10.10.2020 (sobota) w godz. 9-16. W ramach spotkania zaplanowano 5 wykładów specjalistów z zakresu prozdrowotnego działania oraz produkcji ziół i produktów pszczelich.

Pierwszych 100 zarejestrowanych uczestników szkolenia otrzyma bezpłatnie egzemplarz książki pt. „APIFITOTERAPIA – SYNERGISTYCZNE  DZIAŁANIE MIODU I ROŚLIN LECZNICZYCH” wydanej przez naukowców z Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Program szkolenia i szczegóły rejestracji zostaną podane wkrótce.